Зловмисник, використавши особисті данні своєї знайомої, набрав кредитів на її ім’я на суму близько 20 000 гривень. Однак залишитися невикритим йому не вдалося. Тепер чоловіку доведеться не тільки повернути всі гроші, а й понести за свої дії кримінальну відповідальність.

По допомогу до працівників Роменського районного відділу поліції звернулася 20-річна місцева дівчина та розповіла, що їй постійно телефонують з невідомих номерів та вимагають повернути кредити. Однак сама ж вона стверджує, що ніяких кредитів не брала.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів, працівники поліції з‘ясували, що на дівчину було оформлено 5 кредитів у різних Інтернет-банках суму близько 20 000 гривень.

Також поліцейські встановили, що даний злочин скоїв 25-річний знайомий заявниці. У скоєному він зізнався та пояснив свій вчинок безгрошів’ям, а «зароблені» у такий спосіб гроші вже встиг витратити на власні потреби.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та перевіряють зловмисника на причетність до подібний злочинів. Слідство триває.

Відділ комунікації поліції Сумської області