Вчора, 24 червня, у Київському районному суді міста Харкова, відбулось засідання за розглядом скарги на дії слідчого у справі по ДТП, внаслідок якої 30 березня 2019 року загинула молода дівчина.

Судом задоволено скаргу представника потерпілого, батька загиблої дівчини.

Постанову слідчого, у частині відмови у призначенні комплексної експертизи (експертної установи), скасовано. Зобов’язано задовольнити клопотання представника потерпілого і направити для проведення комплексної експертизи до зазначеної в клопотанні експертної установи.

Нагадаємо, сумчанка 1980 року народження, керуючи на авто Toyota Rav4 здійснила наїзд на пішохода – дівчину 1995 року народження на виїзді з міста Тростянець вбік міста Суми. Від отриманих травм дівчина загинула на місці.

Як відомо дівчину збила дружина працівника Прокуратури Сумської ог Сергія Вакули, донька депутата Охтирської райради, колишнього голови Охтирської РДА і бізнесмена Віктора Сугака – Інна Вакула, що наразі має статус свідка.

15 квітня 2019 року прес-служба прокуратури Сумської області повідомила, що проведення подальшого досудового розслідування доручено правоохоронним органам Харківської області. На цей час продовжують тривати слідчі дії. Слідство проводить Слідче управління ГУНП в Харківській області.