В Сумах жертвою аферистів стала літня сумчанка, яка віддала до рук шахраїв 90 000 гривень на лікування сина. Жінка розповіла правоохоронцям, що  на її стаціонарний телефон подзвонив невідомий чоловік та повідомив, що її син потрапив у  дорожньо-транспортну пригоду та на його лікування потрібна велика кількість грошей. Через деякий час до будинку потерпілої завітала невідома жінка, якій бабуся передала гроші у сумі 90 000 гривень.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Наразі вживаються всі необхідні заходи для встановлення осіб зловмисників та їх місцезнаходження.

Поліція звертає увагу громадян: якщо ваш співрозмовник заводить мову про родичів, які начебто спричинили ДТП чи самі потрапили в аварію, перебувають в поліції чи потребують негайного лікування, і для їх порятунку необхідні значні суми грошей – знайте, що ви спілкуєтесь з шахраями. А тому обов’язково візьміть паузу в розмові і зателефонуйте рідним, з’ясуйте чи дійсно їм потрібна ваша допомога і яка саме. В жодному разі не піддавайтесь паніці та емоційному тиску з боку співрозмовника. Будьте пильними і не дайте себе ошукати.

Відділ комунікації поліції Сумської області