На Сумщині поліція викрила чоловіка, який причетний до ряду крадіжок і грабежів на території міста Конотоп. Правоохоронці вже довели причетність 23-річного українця до злочинів. Сам конотопчанін використовував майже всі методи конспірації: він прикидався жінкою, підпалював свій будинок, але його все одно затримали.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Сумської області.

Так, 27-річний житель міста Конотоп повідомив поліції про те, що його велосипед вкрали. За словами потерпілого, невідомий чоловік забрав його двоколісний транспорт. Натомість злодій залишив свій старий велосипед.

Побачивши злочин, чоловік кинувся наздоганяти злодія. Той залишив вкрадений велосипед і втік. Поліція почала шукати порушника.

Зловмисником виявився 23-річний конотопчанін. Правоохоронці вже довели його причетність до викрадення велосипеда, ряду крадіжок з продуктових магазинів, супермаркетів і навіть з благодійних скриньок.

Злодій сподівався, що через невелику суму збитку в поліцію ніхто звертатися не буде. Але правоохоронці почали його розшукувати. Тоді чоловік вдався до методів конспірації. Він навмисне підпалив свій будинок і почав розпускати серед свого оточення чутки про те, що йому довелося виїхати на заробітки через втрату житла. Конотопчанін вважав, що поліція припинить його пошуки, якщо дізнається про пожежу та від’їзді.

Крім цього, чоловік почав постійно переодягатися, надягати медичні маски і головні убори. Іноді він носив жіночий одяг.

«Але залишитися непоміченим йому все ж не вдалося, його викрили і затримали оперативники сектору кримінальної поліції Конотопського районного відділу поліції», – передає прес-служба.

У поліції за даними фактами порушено кримінальні провадження за ознаками ст. 186 «Грабіж» і ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.